Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W każdej mleczarni jest tak samo jak w SPOMLEKU

Utworzony przez czytelniczka, 7 sierpnia 2008 r. o 08:10
warzywka tez nie lubimy,ale carrington już pono oficjalnie jako PODEJRZANY !Więc czekamy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno szykuje się areszt tymczasowy ( wydobywczy)! galareta wewnętrzna coraz bardziej roztrzęsiona!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Semeniuk! Otwórz Pan oczy! Ale tak wie Pan MEGAszeroko , żebyś Pan coś niecoś zobaczył w końcu, bo wie Pan ...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest lato ! czemu lodów nie robia- na pewno by zyski były ( dla spółdzieni), a ser coraz mniej opłaci się robić. lody niech robią ( kręcą)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na pewno tez pracownicy Policji i CBŚ by chętnie sie ochłodzili lodami- wiem że lubia lody zimne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy Kamela Agnieszka dalej pracuje w Spomleku jak za Dośpiałowej prawa ręka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prxzewodniczący Semeniuk, czy Pan w ogóle wie o istnieniu spółki Polskie Mleko? Jesli nie to informujemy że warto abyś się pan tym zajął nareszcie, bo nas tu szlag trafi wszystkich zaraz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a radamer ma już orzeszynę na całej powierzchni przekroju!!!!!!!!!!!!!!!! takiej sytuacji jeszcze nie było!radamer wygląda bardzo nieapetycznie i niezdrowo a w smaku jak ostatni gnieciuch jakiś. Za Skomry takie rzeczy sie nie zdarzały! nigdy!!!!!!!!! strach to jeść i w ogóle wziąc do ust!czemu tak słabo jest spółdzielnia zarządzana , że aż tak bardzo jakość radamera spadła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przychodzi baba do lekarza i mówi, że nie rosną jej włosy łonowe. Lekarz ją bada, bada, nic nie wykrył, po czym pyta: - A ile razy dziennie się Pani kocha? - No wie Pan, tak około 10 razy. - No droga Pani, na autostradzie też trawa nie rośnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WCZORAJ KUPIŁEM RADAMERA SERENADE - NIESTETY NIE MA DZIUR , BLADY Z PRZEBARWIENIAMI I BEZNADZIEJNY W SMAKU! CO SIE DZIEJ ZŁEGO W SPÓŁDZIELNI ŻE TAK KIEPSKI SER WYPUŚCILI NA RYNEK? ( ZAPŁACIŁEM 3,99 ZA 150GRAM CZYLI ZA KILO PONAD 26 pln!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co nuszka taki skwaszony chodzi? na wylocie czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://finanse.wp.pl/kat,104132,title,ZUS-Deficyt-FUS-w-2014-r-moze-wyniesc-od-5105-mld-do-6735-mld-zl,wid,14789082,wiadomosc.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jujji napisał:
http://finanse.wp.pl/kat,104132,title,ZUS-Deficyt-FUS-w-2014-r-moze-wyniesc-od-5105-mld-do-6735-mld-zl,wid,14789082,wiadomosc.html
ale Edzio płaci ZUS-Y , bałby sie nie płacić ZUS-U!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNIESMACZONY JAKOŚCIĄ napisał:
WCZORAJ KUPIŁEM RADAMERA SERENADE - NIESTETY NIE MA DZIUR , BLADY Z PRZEBARWIENIAMI I BEZNADZIEJNY W SMAKU! CO SIE DZIEJ ZŁEGO W SPÓŁDZIELNI ŻE TAK KIEPSKI SER WYPUŚCILI NA RYNEK? ( ZAPŁACIŁEM 3,99 ZA 150GRAM CZYLI ZA KILO PONAD 26 pln!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no a serenada edamski to co lepszy? niestety nie wiem czy to lato i podwyższona temperatura czy cos innego , ale ten ser jest tak niskiej jakości ostatnio , że żal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNIESMACZONY JAKOŚCIĄ napisał:
WCZORAJ KUPIŁEM RADAMERA SERENADE - NIESTETY NIE MA DZIUR , BLADY Z PRZEBARWIENIAMI I BEZNADZIEJNY W SMAKU! CO SIE DZIEJ ZŁEGO W SPÓŁDZIELNI ŻE TAK KIEPSKI SER WYPUŚCILI NA RYNEK? ( ZAPŁACIŁEM 3,99 ZA 150GRAM CZYLI ZA KILO PONAD 26 pln!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26 zł za trzeci gatunek to serdecznie współczuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a co nuszka taki skwaszony chodzi? na wylocie czy co?
Serwatka i przerzut potaniały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
26 zł za trzeci gatunek to serdecznie współczuję
po cholerę takie gnieciuchy kupować. zawsze obok leży jakiś edam rycki, a z plastrowanych zawsze dobrej jakości hochland albo mlekovita!Spomlek kiedys miał niezłe sery, ale teraz juz w erach sie nie liczy! spomlek poszedł na ilość zamiast na jakość. salami tż kest różne- raz się trafi niezły a raz jakiś blady gnieciuch ! brrr! co sie tam dzieje w Spomleku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Serwatka i przerzut potaniały
chyba carrington pogoni nuszke za tzw. niejasności, o których Wilamek juz kilka lat temu na stołówce mówił głośno!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież cała mlecarnia dokładnie wie co jak w temacie nuszka i przerzuty!od dawna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MEGAprzekręty również w innych branżach:-)): http://1616.salon24.pl/155948,megaprzekret
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mega karwasz twasz !!! wszystko jest mega! a najbardziej mega jest carrington eblake ;-) i jego kochanka! kochanka też jest mega, choć juz skrzydlaty rydwan potrącił ją kołem czasu! carrington - megagalareta nieczekoladowa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...